Warning: Illegal string offset 'page' in /home/avans/domains/avans.trz.pl/public_html/wp-content/themes/wp-opulus/full_width.php on line 25

Kursy językowe w ofercie szkoły Avans

 dzieci

Kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym

Kurs języka angielskiego dla dzieci Direct Kids opracowany został tak, by najmłodsi uczyli się języka obcego w taki sam sposób, w jaki opanowali swój język ojczysty. W ten sposób dzieci najpierw poznają słownictwo ze słuchu, potem uczą się rozpoznawać je w zdaniach.

więcej >>

 gb

 Full body portrait of two children standing over white background

Kursy dla gimnazjalistów

Kurs angielskiego dla uczniów z gimnazjum zdających test końcowy z języka angielskiego. Celem kursu jest nauczenie słuchaczy podstawowych umiejętności językowych, niezbędnych, aby zdać egzamin gimnazjalny.

więcej >>

 gb

 maturzysta

Kursy dla maturzystów

Podczas kursu przygotowującego do matury z języka angielskiego główny nacisk kładziemy na ćwiczenie i rozwijanie umiejętności językowych potrzebnych do zdania egzaminu dojrzałości.

więcej >>

 gb

 dorosly

Kursy dla dorosłych

Kurs ten rozwija zdolność swobodnego wypowiadania się w języku angielskim. Systematyczne powtórki i regularne wprowadzanie nowego materiału ułatwią Ci porozumiewanie się oraz szybkie opanowanie słówek i struktur gramatycznych.

więcej >>

 gb

 indywidualne

Kursy indywidualne

Podstawowym celem kursów w naszej szkole jest łamanie barier językowych. Kursy indywidualne to najbardziej efektywny sposób na zrealizowanie tego celu w krótkim czasie, ponieważ cała uwaga lektora skupia się na Tobie, a program kursu dopasowany jest do Twoich potrzeb.

więcej >>

 gb

 ca. 1990-2000

Kursy dla firm

Direct Business to ponad 750 nowych słówek i idiomów związanych z językiem zawodowym. Ze względu na zakres tematyki, jest to kurs przeznaczony dla Słuchaczy powyżej poziomu intermediate.

więcej >>

 gb

 mlodziez

Kursy dla młodzieży

Kurs języka angielskiego dla nastolatków (5-6 klasa podstawówki, gimnazjum i liceum) to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zajęć szkolnych. Dzięki niemu nauka języka stanie się wciągająca i atrakcyjna.

więcej >>

 gb

direct_small

Metoda bezpośrednia

 

więcej >>

 gb

 drzwi

Lekcje próbne

Wszystkich tych, którzy są zainteresowani naszymi kursami, lecz nie mieli jeszcze okazji do zapoznania się z metodą bezpośrednią, zapraszamy do udziału w bezpłatnej lekcji próbnej.

więcej >>

 gb


Warning: Illegal string offset 'page' in /home/avans/domains/avans.trz.pl/public_html/wp-content/themes/wp-opulus/full_width.php on line 32