Warning: Illegal string offset 'page' in /home/avans/domains/avans.trz.pl/public_html/wp-content/themes/wp-opulus/page.php on line 21
Avans – szkoła języka angielskiego
   Od 10 lat z powodzeniem uczymy języka angielskiego metodą bezpośrednią www.directenglish.pl, która daje możliwość czterokrotnie szybszego opanowania jego znajomości. A to wszystko dzięki wykorzystaniu naturalnego procesu przyswajania języka. Podobnie jak podczas nauki mowy ojczystej – najpierw poznajemy słownictwo ze słuchu, następnie powtarzamy je, a dopiero potem uczymy się czytać i pisać. Najważniejsze nie jest wyuczenie się konkretnych zasad i reguł, lecz wyćwiczenie samego nawyku używania języka, czyli opanowania pewnych podstawowych umiejętności językowych. Sprzyja temu sposób prowadzenia zajęć, dzięki któremu słuchacz przyzwyczaja się do naturalnego tempa mówienia w języku obcym.

Dodatkowym atutem takiej organizacji zajęć jest koncentracja na lektorze i jego pytaniach. Uczestnik kursu musi być nieustannie gotowy na odpowiedź, dzięki czemu wyniesie o wiele więcej wiedzy niż podczas tradycyjnych lekcji, a także nauczy się odruchowego używania języka obcego. Metoda ta pomoże zatem  tym osobom, które mają trudności z przełamaniem blokady komunikacyjnej. Jedną z ważnych zasad jest wypowiadanie się już od samego początku w sposób samodzielny, nawet jeśli oznaczać to ma popełnianie błędów. Znajomość zasad gramatycznych pojawia się z czasem.

Nauka języka jest szybsza i znacznie bardziej efektywna za sprawą regularnych powtórek materiału. Dzięki częstym wypowiedziom słuchacze zapamiętują szybko nawet duże ilości nowego słownictwa. W krótkim czasie opanuje się szczególnie podstawowe słowa, używane w codziennych konwersacjach. Zaletą kursów jest również zmiana lektorów prowadzących zajęcia. Umożliwia to zapoznanie się z różnymi rodzajami wymowy i ułatwia naukę rozumienia ze słuchu.


Warning: Illegal string offset 'page' in /home/avans/domains/avans.trz.pl/public_html/wp-content/themes/wp-opulus/page.php on line 28